Author: j***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: The wig is so nice, super silk and easy to style used it for my nami cosplay !
Màu sắc: trái cam
Price: 252.900₫
Original Price: 269.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Orange |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 270 g |
| Chiều dài | 70 cm |
| Đầu | 58.5 cm |
| SKU | sb2212178721066967 |
Author: j***n
Date:
Review: The wig is so nice, super silk and easy to style used it for my nami cosplay !
Màu sắc: trái cam
Author: J***p
Date:
Review: vv good it’s been with me for like a month and it still good, just wash it :>>
Màu sắc: trái cam
Author: k***y
Date:
Review: Perfect for my Nami cosplay!
Màu sắc: trái cam
Author: M***y
Date:
Review: Esta peluca es increíble, se ve muy real al cabello. La recomiendo mucho!
Màu sắc: trái cam
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm